ВОЙТИ

При помощи учётной записи на сайте Мариуполь ТВ
У вас нет логина на Мариуполь ТВ?
Зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Розглядаємо технічні переваги автоматичних шлагбаумів Doorhan разом з фахівцями BRAMA-MARKET.LVIV.UA в Івано-Франківську
Mariupol.TV, 3 сентября 2019, 13:01
Розглядаємо технічні переваги автоматичних шлагбаумів Doorhan разом з фахівцями BRAMA-MARKET.LVIV.UA  в Івано-Франківську

Встановити шлагбаум у дворі прагне більшість тих, хто хоче жити безпечно, бути захищеними та не спостерігати поряд зі своїм будинком припарковані чужі автомобілі. Автоматичні системи контролю DoorHan готові стати вашими надійними помічниками в організації обмеження в'їзду на об'єкт, незалежно від характеру інфраструктури території. Про їх технічні переваги та особливості сьогодні розповідають спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ».  

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ ДОРХАН: ОСОБЛИВОСТІ

Автоматичні пропускні системи з фотоелементами і електроприводом представлені кількома моделями, з яких ви можете вибрати ту, що найбільше підходить до характеру вашої установи.

Є кілька параметрів, за якими електричні шлагбауми різняться між собою, один з таких – довжина стріли. Модельний ряд DoorHan представлений версіями шлагбаумів з довжиною стріли 4, 5 і 6 метрів. Час підняття кожного з них - 4, 5 і 6 секунд відповідно. Конструкція стріли максимально полегшена завдяки використанню алюмінію, уловлювачі стріли забезпечують належну амортизацію, а вбудований блок керування дозволяє здійснювати контроль шлагбаума на відстані. Кожна конфігурація в повній мірі відповідає всім необхідним європейським стандартам, які встановлюють вимоги якості і безпеки техніки.

АВТОМАТИЧНІ ШЛАГБАУМИ З ДИСТАНЦІЙНИМ УПРАВЛІННЯМ BARRIER

На теренах України конструкції користуються найбільшою популярністю. Посилений редуктор забезпечує надійність і довговічність обладнання. Автоматичні пристрої випускаються зі стрілою 3, 4, 5 та 6 метрів, мають ступінь захисту IP54 (пилу та води). Сталевий корпус є одночасно і антивандальним захистом механізму. Особливу стійкість конструкції надають додаткові ребра жорсткості.

Незаперечний козир, вже через який варто купити шлагбаум DoorHan – висока продуктивність. Рішення можна використовувати в місцях з великим потоком автотранспорту, в температурному режимі від -40 ° до + 55 ° C.

Максимальна швидкість відкривання залежить від довжини стріли, та становить від 4 до 6 секунд для шлагбаумів зі стрілою 4000 та 6000 мм. відповідно.

DOORHAN BARRIER 5000

Ця модель призначена для регулювання транспортних потоків з високою і середньою інтенсивністю. Використовується для обмеження доступу на території складів, торгових центрів, паркінгів, ангарів, великих магазинів, автосервісів і автостоянок, заводів, різних промислових об'єктів з максимальною шириною проїзду 5 метрів.

Серед переваг – привабливий зовнішній вигляд, високоміцний метал виробництва, стійка фірмова фарба покриття.

Блок управління і механічні частини пристрою розташовуються на достатній відстані один від одного, що дозволяє убезпечити електричні кабелі та проводи, а також зробити більш простими налаштування. Електромотор спеціально адаптований для роботи з нестабільними електромережами з можливими частими і сильними стрибками напруги.

Робота шлагбаума може здійснюватися в декількох режимах, зокрема, опускання стріли через певний проміжок часу. Якщо ж відсутнє електропостачання або мають місце істотні мережеві перебої, система BARRIER 5000 передбачає ручний (механічний) режим.

Ще одна особливість – уловлювач стріли, що використовується для зменшення навантаження на її кріплення в закритому положенні. У разі сильного поривчастого вітру, завдяки напрямним уловлювача, забезпечується додаткова фіксація та захист від горизонтальних зсувів. Сам уловлювач оснащений гумовою прокладкою - бампером, що запобігає пошкодженню стріли в момент дотику.

У розширений комплект моделі,  окрім стійки з блоком управління, вбудованим радіоприймачем і стріли, також входять сигнальна лампа, ключ-вимикач та фотоелементи.

Ознайомитись детальніше з цією та іншими конфігураціями шлагбаумів DoorHan можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/doorhan-avtomatichni-shlagbaumi

Співвідношення відмінних експлуатаційних характеристик, невисокої вартості та сучасного зовнішнього вигляду роблять конструкції прекрасним придбанням, розрахованим на довгострокове використання без спеціального технічного обслуговування.

ЯК ЗАМОВИТИ МОНТАЖ ШЛАГБАУМА?

Якісну установку конструкцій здійснюють професіонали «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Виконавши роботу в мінімальні терміни, вони також пояснять принцип роботи шлагбаума у дворі багатоквартирного будинку, а також у разі потреби проведуть необхідні профілактичні чи ремонтні роботи.

Звертайтесь до салону компанії у Івано-Франківську, або ж телефонуйте: +38 067 112-18-69, +38 050 356-21-14.

 

Комментарии - 0

Наши партнёры
Наши контакты

E-mail: newsmariupol.tv@gmail.com

Связь по телефону

  • +38 (097) 441 16 29
  • +38 (095) 856 74 11