ВОЙТИ

При помощи учётной записи на сайте Мариуполь ТВ
У вас нет логина на Мариуполь ТВ?
Зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Ні капітуляції – вимога маріупольців
Mariupol.TV, 6 октября 2019, 21:22
Ні капітуляції – вимога маріупольців

Шостого жовтня на площі біля драматичного театру в Маріуполі втретє пройшла протестна акція під назвою «Ні капітуляції». Вперше маріупольці вишли на мітинг одразу після того як стало відомо про схвалення українською стороною так званої «формули Штайнмаєра». Акції під таким самим гаслом також пройшли в Києві, Харкові, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Краматорськута інших містах України.

Недільна акція в Маріуполі зібрала біля тисячі протестувальників. Містяни висловлюють невдоволення тим що детальні умови «формули», на які погодився український уряд, досі невідомі, та вочевидь більш вигідні ворогові.  Угода може не відповідати національним інтересам, або бути навіть повною зрадою, яка зведе нанівець всі зусилля останніх років війни, кажуть протестувальники.

«Маріуполь це форпост України, де російські найманці зламали собі зуби. Ми, як громадяни, прийшли сюди щоб підтримати збройні сили, які не хочуть віддавати ворогу свою землю» - зазначає військовий капелан Альберт Хомяк. 

Нагадаємо, що інформаційні ресурси бойовиків народних республік назвали підписання в Мінську так званої «формули Штайнмаєра» «серйозною дипломатичною перемогою республік Донбасу». 

Особливе занепокоєння маріупольців викликає розведення військ. Як близько від Маріуполя пройде лінія розмежування? Скільки ще громадян України опиняться в сірій зоні? Наразі уряд не дає відповідей на ці запитання. 

Тим часом в Маріуполі почав роботу координаційний штаб, який проголосив меморандум з вимогами до уряду та збирає підписи в підтримку акції «Ні капітуляції». 

Іван Станіславський

 

Комментарии - 4

Тю - 4 ноября 2019, 11:43

Если что, мариупольцы говорят по-русски. Выходит, это не мариупольцы?

Катя - 10 октября 2019, 10:33

А пота му что по 100 гр не платят

Наталія - 8 октября 2019, 21:45

Вам цього не зрозуміти...

Ник - 8 октября 2019, 16:56

Это тарифы в три раза больше чем пенсия - вот это капитуляция. Почему они против этой капитуляции не выходят?

Наши партнёры
Наши контакты

E-mail: newsmariupol.tv@gmail.com

Связь по телефону

  • +38 (097) 441 16 29
  • +38 (095) 856 74 11