ВОЙТИ

При помощи учётной записи на сайте Мариуполь ТВ
У вас нет логина на Мариуполь ТВ?
Зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
В Маріуполі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Mariupol.TV, 21 февраля, 13:13
В Маріуполі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

В ці дні, у 2014 році, тривав найтрагічніший етап Революції Гідності. 18-20 лютого на вулицях Києва від рук силовиків загинуло майже 100 протестувальників. Їх назвали Небесною Сотнею. В четвер, 20 лютого,в Маріуполі пройшов мітинг-реквієм  до «ДняГероїв Небесної Сотні»

Щоб вшанувати шосту річницю тих трагічних подійо 17:30 на театральній площі зібралося більше сотні мешканців Маріуполя, серед них військові, поліція, курсанти юридичного університету. 

Мітинг почався з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання. Відкрив зустріч радник голови донецької обласної державної адміністрації Микола Трофименко. Очільник звернувся до присутніх з промовою в якій наголосив що подвиг Героїв небесної Сотні, які загинули виборюючи шлях до кращого майбутнього, ще залишається недооціненим багатьма українцями. 

Наступним взяв слово керівник відділу з питань освіти донецької єпархії ПЦУ Володимир Коскін. Отець Володимир разом з присутніми провів молебень за душі Героїв Євромайдану. На завершення режисер театру Анатолій Левченко запросив всіх на присвячену до «Дня Героїв Небесної Сотні» постановку «Майдан Інферно».  Ця постановка спектаклю за п’єсою української драматургині Неди Неждани стала першою в Україні.

 

Комментарии - 0

Наши партнёры
Наши контакты

E-mail: newsmariupol.tv@gmail.com

Связь по телефону

  • +38 (097) 441 16 29
  • +38 (095) 856 74 11