ВОЙТИ

При помощи учётной записи на сайте Мариуполь ТВ
У вас нет логина на Мариуполь ТВ?
Зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Оформлення туристичної страховки – чи потрібна вона
Mariupol.TV, 12 октября 2019, 13:05
Оформлення туристичної страховки – чи потрібна вона

Вирушаючи в подорож або на відпочинок, необхідно захистити себе від різних непередбачених обставин. Допоможе в цьому страховка. Але її придбання більшість людей вважають необов'язковим «ритуалом» або роблять це тільки для того, щоб пред'явити поряд з іншими документами під час відкриття візи. Варто задуматися, чим буде чревато таке легковажне ставлення і незнання елементарних канонів безпеки?

Страховка туристична

Питання, що хвилюють туристів

Що таке страховка туристическая, наскільки правильним буде рішення придбати її на весь термін перебування в подорожі, а не на перші кілька діб, навіщо і кому вона може знадобитися – ці та інші нюанси цікавлять клієнтів туристичних і страхових компаній. Найменше питань у любителів активного відпочинку і екстремальних розваг. Ці люди не з чуток знають про необхідність захистити себе.

Максимум уваги при організації поїздок рекомендується приділяти тим, хто їде з маленькими дітьми і підлітками, а також з літніми людьми. Неможливо знати, в який круговорот повсякденних ситуацій ви потрапите, багато з них перетворюються на непередбачені. Такі неприємності можуть трапитися з кожною людиною.

СК ВУСО допоможе зберегти бюджет і набути впевненості в ситуаціях форс-мажору

Страхова компанія є успішним членом Української федерації убезпечення та працює з німецькою компанією Gen Re. Ця співпраця гарантує клієнтам негайні виплати і захист їх від зайвих переживань та турбот.

Страховий випадокОформити туристичну страховку можна як в офісах компанії, так і в режимі онлайн, вказавши країну поїздки, дату від'їзду і приїзду, кількість туристів.

Три страхових пакета L, XL і XXL передбачають захист в різних ситуаціях.

Це можуть бути:

  • медичні витрати, що компенсують лікування;
  • франшиза, яка передбачає покриття частини збитків;
  • нещасні випадки різних видів, які тягнуть за собою обмеження працездатності, інвалідність або летальний наслідок;
  • проблеми з багажем або його втрата;
  • затримка або скасування рейсів;
  • втрата документів (паспорта, квитків на проїзд та інших);
  • юридична допомога.

Дізнатися докладніше про кожен страховий пакет і вибрати найбільш підходящий можна на офіційному сайті компанії https://vuso.ua. Можуть бути різні варіанти оплати, що включають проведення платежу онлайн, готівкою, карткою або через банк.

Користуйтеся послугами професіоналів. Не ігноруйте страхування. Маючи такий документальний захист, ви отримаєте шанс швидко вирішити проблеми і врятувати свій відпочинок.

Комментарии - 0

Наши партнёры
Наши контакты

E-mail: newsmariupol.tv@gmail.com

Связь по телефону

  • +38 (097) 441 16 29
  • +38 (095) 856 74 11