Новостной портал Мариуполя  Логин Логин:......Пароль:...  / Войти ...Регистрация  Напомнить пароль
 Театр    Кино    Литература    Музыка    Искусство  

Новостной сайт Мариуполя

В Маріуполі відкрилась виставка акварелей Бориса Довганюка

10 февраля 2020 , 10:14

0
2771

Восьмого лютого в центрі сучасного мистецтва імені Куїнджі відкрилась друга персональна виставка маріупольського художника-аквареліста Бориса Довганюка під назвою «Подих кольору».  Відкриття його першої експозиції, яка відбулась восени 2018 року та налічувала біля двадцяти малюнків, зібрало трохи більше десятка глядачів. Через два роки кількість робіт та поціновувачів творчості молодого художника значно збільшилась.

«Я слідкую за роботами Довганюка» - каже маріупольський мистецтвознавець  та колекціонер живопису Олександр Чернов. «Дивує його стрімке зростання як художника. Він буквально увірвався в художнє середовище Маріуполя. Раніше в місті було багато акварелістів наприклад Марков, Бендрик, Бондаренко, але зараз майже ніхто не працює в цій техніці. На жаль».

В експозицію увійшли малюнки переважно пейзажного та натюрмортного жанрів. Велика кількість робіт автора зображує краєвиди його рідного Маріуполя. Акварелі Довганюка відрізняються дуже тонким почуттям кольору, легкістю та самобутністю. Автор самостійно опанував техніку живопису, вперше взявши до рук пензля у 2016 році.

Виставка  акварелей  Бориса Довганюка «Подих кольору» в центрі сучасного мистецтва імені Куїнджі триватиме до 1 березня.

Іван Станіславський


Оценка: 0    Рейтинг: 0

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


   Версия для печати  
Отправить другу
 
Письмо редактору

 
Мы на YouTube:
 

Комментарии - 0

Ваш комментарий:
Ваше имя:     Введите код с картинки:Архив новостей

Мы в соцсетях

Наши контакты

  • E-mail: mail
  • Связь по телефону:
    • +38 (097) 441 16 29
    • +38 (095) 856 74 11

Нам интересно Ваше мнение

Просмотреть все опросы
Владимир Путин Владимир Путин президент Российской Федерации

Я пересмотрел запись, где обращался к людям с призывом прийти и проголосовать на выборах... Новости раз посмотрел, два... Потом думаю - надо уже снять меня с экранов, просто уже сам себе надоел
2016-09-19