Новостной портал Мариуполя  Логин Логин:......Пароль:...  / Войти ...Регистрация  Напомнить пароль
 Медицина    Красота и уход за телом    Экология  

Новостной сайт Мариуполя

Кухонні ваги - помічник у зниженні ваги!

30 марта 2018 , 10:23

0
2304

Проблема лишніх кілограмів на сьогодні вважається однією із самих актуальних серед людей, які слідкують за своєю зовнішністю та здоров'ям. Якщо чоловіків це питання може цікавити менше, то жінки всілякими способами намагаються скинути лишню вагу і питання: "Ти що схудла?" - стає чи не найбільшим компліментом для кожної жінки, навіть якщо лишньої ваги у неї немає.

Для того, хто вирішив схуднути, кухонні ваги стануть надійним помічником, оскільки допоможуть стежити за розміром порцій, дотримуючись комфортного режиму харчування. Звичка зважувати продукти та фіксувати кількість з'їденого виробляється доволі швидко. Проте для того, щоб ця звичка виробилась, необхідно вибрати максимально зручні у використанні кухонні ваги.

Критерії вибору кухонних ваг для допомоги у процесі схуднення:

1. Компактність. Ваги повинні стояти на кухонному столі та не заважати господарю, тому мають бути максимально компактними. Якщо ж їх просто прибрати в шафу, то Ви швидше за все про них будете забувати й в майбутньому їх буде лінь виймати та прибирати назад у шафу.

2. Вид. На електронні кухонні ваги ціна зазвичай вища, ніж на механічні, проте вони є більш точними. Електронні володіють більшим функціоналом, ніж механічні. Наприклад, можуть мати функцію скидання маси тари та вимірювання об'єму рідини, автоматичне вимикання, вбудовану пам'ять та інші. Можуть також мати додатковий дисплей, який показує кількість калорій продукту, що зважують, - це є додатковою перевагою при використанні електронних у процесі схуднення. Існують також електронні дієтичні ваги, в яких присутня спеціальна програма, котра дозволяє обчислити до 7 показників цінності різноманітних продуктів (в середньому кількість продуктів досягає 900 найменувань). Такі ваги показують кількість:

· солі;

· холестерину;

· клітковини;

· білків;

· жирів;

· вуглеводів.

3. Наявність платформи. Простіше зважити продукти в посуді, в якій будете безпосередньо готувати чи з якої будете їсти. Платформа ж дозволить поставити будь-яку посуд для зважування. На вагах із платформою зручно зважувати продукти, котрі неможливо помістити в чашу через їх форму (наприклад: риба, спагеті).

Проте, навіть вибір найпростіших кухонних ваг дозволить Вам сформувати більш відповідальне ставлення до харчування. Такий кухонний девайс помітно дисциплінує, а також допомагає уникнути переїдання. Ви не помилитеся, якщо виберете собі такого помічника як кухонні ваги.


Оценка: 0    Рейтинг: 0

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


   Версия для печати  
Отправить другу
 
Письмо редактору

 
Мы на YouTube:
 

Комментарии - 0

Ваш комментарий:
Ваше имя:     Введите код с картинки:Архив новостей

Мы в соцсетях

Наши контакты

  • E-mail: mail
  • Связь по телефону:
    • +38 (097) 441 16 29
    • +38 (095) 856 74 11

Нам интересно ваше мнение

Просмотреть все опросы
Владимир Гройсман Владимир Гройсман экс-премьер-министр Украины

Если, не дай Бог, кто-то позволит себе протянуть свои грязные руки к украинским гражданам, которые живут в своих домах, используя долги за жилищно-коммунальные услуги, мы по этим грязным рукам как правительство Украины дадим и защитим каждую украинскую семью
2016-10-05