Новостной портал Мариуполя  Логин Логин:......Пароль:...  / Войти ...Регистрация  Напомнить пароль
 Страны СНГ    Евросоюз    Образование    ЖКХ    Силовые структуры    Транспорт    Добавили пользователи    АТО    Война    Общество    Происшествия    Присланные  

Новостной сайт Мариуполя

Вища освіта у Польщі для студентів з України

16 июня, 11:56

0
1107

Вища освіта за кордоном – мрія багатьох юнаків та дівчат. Диплом європейського зразка надає багато важливих переваг і відкриває безліч перспектив. Можливість стажуватися і отримати перспективну роботу в успішних європейських компаніях, вдосконалення англійської мови – чудовий старт для кар'єри у будь-яких напрямках.

Варто також враховувати якість знань і їх відповідність сучасним вимогам. На жаль, українська система освіти перебуває у стані важкої кризи. Розраховувати на відчутні зміни у найближчі роки не варто. Молодь не бажає чекати і шукає найефективніші способи отримати гідну освіту. Тому, вибір на користь європейських університетів цілком очевидний і зрозумілий.

Існує єдина проблема, що унеможливлює для багатьох отримання освіти за кордоном. Це вартість навчання. Але для рішуче налаштованих і активних молодих людей завжди знайдеться можливість досягти поставленої мети. Чудовий вихід із ситуації – магістратура в Польщі для українців. З кожним роком чисельність студентів зі ступенем бакалавра, що продовжують навчання в університетах цієї країни, збільшується. Судячи з прогнозів і опитувань молоді, найближчим часом ця тенденція буде лише укріплюватися.

Переваги і особливості навчання на магістратурі у Польщі

Головний аргумент – прийнятна вартість. У цьому плані польські університети успішно конкурують з українськими. Після порівняння якості освіти сумнівів не залишається. Додаткова перевага – можливість отримати стипендію за певні досягнення. Польські університети пропонують багато заохочувальних програм для студентів: за високий рівень знань, успіхи в спорті та громадській діяльності, соціальна допомога. Під час навчання українська молодь має право на легальну працю. Роботу у вільний від лекцій час знайти дуже легко.

Об'єктивна оцінка знань і повна відсутність корупції також є дуже важливими перевагами для студентів з України. Для багатьох велике значення має територіальна близькість Польщі. Мінімальний мовний бар'єр, схожі культурні традиції сприяють швидкій адаптації.

Ви можете вибрати приватний чи державний університет. Якість освіти і диплом не залежать від форми власності. Існує різниця у вартості навчання. Приватні університети пропонують більш вигідні умови.

Мова навчання – польська і англійська. Студент може обрати найзручніший для себе варіант. Проте, варто надати перевагу англійській мові. Ви отримаєте чудові перспективи на ринку праці. Наявність офіційного підтвердження знання ділової англійської мови допоможе знайти високооплачувану роботу у будь-якій країні.


Оценка: 0    Рейтинг: 0

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


   Версия для печати  
Отправить другу
 
Письмо редактору

 
Мы на YouTube:
 

Комментарии - 0

Ваш комментарий:
Ваше имя:     Введите код с картинки:Архив новостей

Мы в соцсетях

Наши контакты

  • E-mail: mail
  • Связь по телефону:
    • +38 (097) 441 16 29
    • +38 (095) 856 74 11

Нам интересно Ваше мнение

Просмотреть все опросы

Реклама от Яндекс

Арсений Яценюк Арсений Яценюк экс премьер-министр Украины

"Новость - Аргентина объявила дефолт, а вторая новость - Украина не объявила дефолт. И никогда его не объявит."
2014-08-01