Новостной портал Мариуполя  Логин Логин:......Пароль:...  / Войти ...Регистрация  Напомнить пароль
 Страны СНГ    Евросоюз    Образование    ЖКХ    Силовые структуры    Транспорт    Добавили пользователи    АТО    Война    Общество    Происшествия    Присланные  

Новостной сайт Мариуполя

«Використовувати люки з брендом Маріуполя» - в міськрадіпрокоментували зникнення старовинних люків

29 мая 2020, 10:51

0
1008

Раніше ми повідомляли, що після ремонтних робіт в історичній частині Маріуполя зникли всі старовинні каналізаційні люки віком від 50 до 100 років. На невеличкій ділянці перехресть вулиць Грецької та Миру, знаходилось не менше шести типів старовинних люків, деякі з котрих існували в одиничному екземплярі. Ці історичні артефакти наочно розповідали про ливарні підприємства старого Маріуполя та розвиток міської інфраструктури. Співробітники маріупольського краєзнавчого музею повідомили що біля десяти демонтованих люків було направлено в музей. Подальша доля їх поки що не визначена. Де-факто з вулиць Маріуполявидалили невеличкі фрагментиісторичної спадщини, які легко та майже безкоштовно можна було зробити туристичними магнітами.

Марія Сльота, керівниця комунального підприємства m.EHUB, яке розвиває туристичний напрямок прокоментувала газеті «Приазовський робочий» цю ситуацію.

«Мені здається, що люки з давньою історією повинні перебувати у відкритому доступі - на вулиці, щоб люди могли їх розглянути і сфотографувати. В Європі, зокрема у Відні, Братиславі, Будапешті, на люках зображують герби і бренди міста, це туристичні магніти, які виглядають дуже красиво. Спільно з «Міськводоканалом» ми обговорювали ідею, щоб запозичити такий досвід і хоча б в історичній частині міста використовувати люки з брендом або гербом Маріуполя»

Зі слів очільниці можна зробити висновок що в плани міськради не входить збереження подібних історичних  артефактів. Схоже в Маріуполі й надалі будуть з’являтися «нульові кілометри». Знак нульовий кілометр був встановлений торік та обійшовся майже в 100 тисяч гривень.

Іван Станіславський 


Оценка: 0    Рейтинг: 0

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


   Версия для печати  
Отправить другу
 
Письмо редактору

 
Мы на YouTube:
 

Комментарии - 0

Ваш комментарий:
Ваше имя:     Введите код с картинки:Архив новостей

Мы в соцсетях

Наши контакты

  • E-mail: mail
  • Связь по телефону:
    • +38 (097) 441 16 29
    • +38 (095) 856 74 11

Нам интересно ваше мнение

Просмотреть все опросы
Петр Порошенко Петр Порошенко Экс-президент Украины

Всего более 10 тыс Украинских жизней на совести агрессора. Вовек не забудем и не простим никогда и никому
2017-08-24