Новостной портал Мариуполя  Логин Логин:......Пароль:...  / Войти ...Регистрация  Напомнить пароль
 Путешествия    Fashion    Еда и рестораны    Авто    Гаджеты    Дома и интерьеры    Афиша  

Новостной сайт Мариуполя

Оформлення туристичної страховки – чи потрібна вона

12 октября 2019 , 13:05

0
1129

Вирушаючи в подорож або на відпочинок, необхідно захистити себе від різних непередбачених обставин. Допоможе в цьому страховка. Але її придбання більшість людей вважають необов'язковим «ритуалом» або роблять це тільки для того, щоб пред'явити поряд з іншими документами під час відкриття візи. Варто задуматися, чим буде чревато таке легковажне ставлення і незнання елементарних канонів безпеки?

Страховка туристична

Питання, що хвилюють туристів

Що таке страховка туристическая, наскільки правильним буде рішення придбати її на весь термін перебування в подорожі, а не на перші кілька діб, навіщо і кому вона може знадобитися – ці та інші нюанси цікавлять клієнтів туристичних і страхових компаній. Найменше питань у любителів активного відпочинку і екстремальних розваг. Ці люди не з чуток знають про необхідність захистити себе.

Максимум уваги при організації поїздок рекомендується приділяти тим, хто їде з маленькими дітьми і підлітками, а також з літніми людьми. Неможливо знати, в який круговорот повсякденних ситуацій ви потрапите, багато з них перетворюються на непередбачені. Такі неприємності можуть трапитися з кожною людиною.

СК ВУСО допоможе зберегти бюджет і набути впевненості в ситуаціях форс-мажору

Страхова компанія є успішним членом Української федерації убезпечення та працює з німецькою компанією Gen Re. Ця співпраця гарантує клієнтам негайні виплати і захист їх від зайвих переживань та турбот.

Страховий випадокОформити туристичну страховку можна як в офісах компанії, так і в режимі онлайн, вказавши країну поїздки, дату від'їзду і приїзду, кількість туристів.

Три страхових пакета L, XL і XXL передбачають захист в різних ситуаціях.

Це можуть бути:

 • медичні витрати, що компенсують лікування;
 • франшиза, яка передбачає покриття частини збитків;
 • нещасні випадки різних видів, які тягнуть за собою обмеження працездатності, інвалідність або летальний наслідок;
 • проблеми з багажем або його втрата;
 • затримка або скасування рейсів;
 • втрата документів (паспорта, квитків на проїзд та інших);
 • юридична допомога.

Дізнатися докладніше про кожен страховий пакет і вибрати найбільш підходящий можна на офіційному сайті компанії https://vuso.ua. Можуть бути різні варіанти оплати, що включають проведення платежу онлайн, готівкою, карткою або через банк.

Користуйтеся послугами професіоналів. Не ігноруйте страхування. Маючи такий документальний захист, ви отримаєте шанс швидко вирішити проблеми і врятувати свій відпочинок.


Оценка: 0    Рейтинг: 0

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


   Версия для печати  
Отправить другу
 
Письмо редактору

 
Мы на YouTube:
 

Комментарии - 0

Ваш комментарий:
Ваше имя:     Введите код с картинки:Архив новостей

Мы в соцсетях

Наши контакты

 • E-mail: mail
 • Связь по телефону:
  • +38 (097) 441 16 29
  • +38 (095) 856 74 11

Нам интересно ваше мнение

Просмотреть все опросы
Юрий Хотлубей Юрий Хотлубей экс-городской голова

"Я не знаю, где Денис Кузьменко. Знаю, что его задержали за сепаратизм, за то, что он останавливал на пост-мосту пограничников. Кстати, мы всю эту информацию о его действиях передавали властям в Киев. Он очень активно здесь занимался сепаратизмом, мутил воду. У него еще брат есть, Дмитрий, который тем же занимался. Был у нас еще один «народный мэр» по фамилии Фоменко. Все они пытались быть здесь руководителями."
2014-07-10